Green ResortGreen Resort
Zahájení výstavby
2019
Lokace
Kobuleti, Gruzie
Klient
Green Resort LLC
Kobuleti, Gruzie

Green Resort

Náš záměr je postavit zcela výjimečný projekt s rekreační, residenční a obchodní zónou a centrálním luxusním hotelem lázeňského typu .
Stavíme v původní nezdevastované krajině v bezprostřední blízkosti černého moře obklopené borovicovým porostem , magnetickým pískem ( zcela unikátní kompozice dostupná jenom v této lokalitě ) v mimořádně příznivém klimatu pro lidské zdraví.

Projekt

Náš design a naše architektura odráží naši vášeň pro tuto zemi.

Stavíme nejprestižnější a nejmodernější projekt v Gruzii pro všechny úspěšné lidi, kteří sdílejí naši lásku k této zemi. Náš projekt je odvážný, šetrný k životnímu prostředí a respektuje místní krajinu. Náš design a naše architektura odráží naši vášeň pro tuto zemi.

Naši lidé

O firmě

Společnost Green Resort LLC spolupracuje s českými a slovenskými společnostmi, architekty, výrobci zařízení a technologií a stavebními odborníky.

01
Development

Plánována výstavba

Zahájení stavby komplexu je plánováno na rok 2019 za použití nejmodernější a ekologických úsporných materiálů.

02
Chytré město

Smart City

Zaměřujeme se na efektivní využívání stávajících a hledání nových zdrojů, snižování spotřeby energií, eliminaci zátěží životního prostředí, optimalizaci dopravy a zvýšení kvality života ve městě.

03

Odvážná architektura

Věříme, že se nám podařilo vytvořit unikátní projekt který uspokojí poptávku po kvalitních službách neustále narůstajícího počtu zahraničních turistů, ale take po velké poptávce zahraničních investorů po kapitálovém zhodnocení jejich investice díky současné daňové a ekonomické politice gruzínské vlády která udělala z Gruzie mimořádně atraktivní zemi pro příliv zahraničního kapitálu.Díky výjimečně ucelenému pozemku na pobřeží Černého moře, jsem navrhli koncept moderního , ekologicky šetrného ultra moderního bydlení a rekreace v projektu navrženém nejlepšími Českými architekty. V tomto urbanistickém záměru pracujeme primárně na 4 navzájem propojených celcích které by měly vyplnit narůstající poptávku po kvalitních službách pro turisty v Gruzii.