Green ResortGreen Resort
golf3

GOLF

Realizujeme i nové golfové 27 jamkového hřiště, 6 jamkovou akademii, hotel, restauraci a kongresové centrum.

Stavba začne v roce 2024.

GOLF

Realizujeme i nové golfové 27 jamkového hřiště, 6 jamkovou akademii, hotel, restauraci a kongresové centrum. Stavba začne v roce 2024.

Vizualizace

008_PEN---vizualizace-spolecenske-centrum
006_PEN---vizualizace-objekt-A

Výzva pro úspěšné investory

Realitní a hotelový byznys je jedním z nejrychleji se rozvíjejících sektorů gruzínské ekonomiky. Tempo růstu mezinárodního cestovního ruchu v Gruzii je přitom jedno z největších na světě: za posledních 5 let zaznamenal nárůst turistiky až 23 %. Vzpomínáte jaké to bylo u nás v 90.letech? Tak toto jsou novodobá 90. léta s obrovským výnosem jakékoliv investice.

Příznivé investiční klima
Investovat v Gruzii je nyní velmi výhodné. Země se umístila na 9. místě v publikaci “Snadné podnikání”, které zveřejnila Světová banka.

Bezpečnost
Podle průzkumu společnosti GALLUP World – jedné z nejpřesvědčivějších poradenských firem v oblasti globálního řízení výkonnosti – je Gruzie na seznamu nejbezpečnějších zemí celého světa.

Minimální byrokracie
Ta láká investory společně s absencí daně z nákupu nemovitostí. Proces koupě reality v Gruzii trvá méně než hodinu a dává kupujícímu právo získat i povolení k trvalému pobytu.

Nadřazenost práva
Podle indexu právního státu WJP se země v roce 2017 a 2018 umístila na 38. místě mezi 113 státy a byla první ze zemí východní Evropy a střední Asie


Odvážná architektura

S pomocí tvůrců se podařilo vytvořit unikátní projekt, který uspokojí poptávku po kvalitních službách a neustále rostoucím počtu zahraničních turistů, ale také po velké poptávce zahraničních investorů, kteří hledají kapitálové zhodnocení svých investic, které jim nabízí současná daňová a ekonomická politika gruzínské vlády, jež udělala z Gruzie mimořádně atraktivní zemi pro příliv zahraničního kapitálu.Díky výjimečně ucelenému pozemku na pobřeží Černého moře, jsme navrhli koncept moderního, ekologicky šetrného ultra moderního bydlení a rekreace v projektu navrženém nejlepšími českými architekty.